BIP
Aktualności
Z żołnierską pasją o strzelectwie
24.01.2018

Warto rozmawiać o tym, co nas inspiruje czy pasjonuje, dlatego też Klub DGW realizuje spotkania z żołnierzami pasjonatami różnych dziedzin.W styczniowej odsłonie projektu w Klubie DGW uczestniczyło trzech pasjonatów strzelectwa, żołnierzy z Pułku Ochrony im. gen. dyw. Bolesława Wieniawy-Długoszowskiego: sierż. Marcina Kroca, sierż. Tomasza Gnutka i st. szer. Łukasza Mikołajczaka.

Żołnierze podczas spotkania opowiadali, co ich pasjonuje w strzelectwie, czego możemy się nauczyć o sobie realizując taką pasję w życiu. Szczególną uwagę zwracali na warunki bezpieczeństwa w obchodzeniu się z bronią, co sprawiło, że spotkanie miało walory edukacyjne.

Podczas spotkania uczestnicy, m.in. żołnierze szkolący się w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu mogli z bliska przyjrzeć się broni przywiezionej przez naszych gości. Zapraszamy na następne spotkanie 21 marca 2018 r.


Przy opracowaniu powyższej informacji korzystano z materiałów Klubu DGW przygotowanych przez panią Betinę Dubiel oraz zdjęć pana Rafała Wojewody.
zdjęcia > > >


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych